If Javascript is disabled in your browser, to place orders please visit the page where I sell my photos, powered by Fotomoto.

Ve školním roce 2015/2016 jsem na zkrácený úvazek pracovala jako asistent pedagoga na jedné menší příjemné škole v Plzni.

Jak je zde zvykem, krátce před prázdninami se pořádá letní slavnost. Zapojují se do ní všichni od žáčků mateřské školky až po paní ředitelku. Každý přidá ruku k dílu a ve výsledku vzniknou úžasná vystoupení pro rodiče a přátele školy. Fascinuje mě, jak výborně je celá akce organizovaná a jakou podívanou menší i větší děti, pod vedením učitelů a vychovatelů, připraví. Žáci této školy jsou do života velmi obohaceni o zkušenosti, které díky letním slavnostem získají. Kde jinde by si mohli každý rok zahrát pro tak velké publikum a posílit svoji sebedůvěru ve vystupování před ostatními?

Součástí slavnosti je i povýšení předškoláčků na školáky. Hlavní pozornost však mají především ti nejstarší žáci, kteří školu opouštějí.

Tématem letošní slavnosti byl Filmový festival. Jsem ráda, že jsem mohla být přítomna přípravám třídy ve které jsem asistovala. Bylo to obohacující pro všechny zúčastněné.

Jakožto fotografka jsem byla požádána o nafocení slavnosti.

Vystoupení se odehrávala ve sportovní hale. Obecenstvo tedy bylo po pravé i levé straně, což fotografování trochu komplikovalo. Vyfotila jsem spoustu fotek a udělala jimi průřez. Zde máte několik fotografií na ukázku. Rodiče žáčků si všechny fotografie mohou prohlédnout a zdarma stáhnout zde. Heslo je křestní jméno paní ředitelky bez diakritiky.

Budu ráda, když se podíváte i na další mojí tvorbu. V případě zájmu o focení se mnou, mě neváhejte kontaktovat.

Twitter